1122

Firma VASPO

Slovenská firma VASPO® STONE , s.r.o. je rodinná firma působící na trhu od roku 1990. Vývoj však sahá až do roku 1981, kdy byl vyrobený první obklad Pískovec.

Hlavním produktem je výroba dokonalých imitací přírodního kamene nejvyšší kvality na trhu. FIrma od svého vzniku využívá jedinečnou vlastní technologii, vlastní vývoj stejně jako vlastní návrh finálního vzhledu obkladu. Výrobní proces je časově i pracovně poměrně náročný, ale jen díky tomu se dosahuje vysoká věrnost napodobení při současném zachování výborních technologických vlastností. Výsledný barevný efekt na povrchu je stejný po celou průřezu, což garantuje téměř neomezenou stálost barev, živostnost a to spolu se zobrazením i nejjemnějších kapilár dokumentuje jedinečnost použité technologie.
 

  • Krédem a motivací společnosti VASPO je přinášet zákazníkům cenově přijatelnout a technicky dokonalejší náhradu přírodního kamene, který svým vzhledem připomíná odvěké spojení člověka s přírodou.

Široké spektrum našeho automobilového park se přizpůsobí velikosti vaší objednávky a zabezpečí spolehlivý dovoz k Vašemu prodejci. 

 

Podstránky obrazok: 

Napíšte nám

all products for color

FOTOSOUTĚŽ
5 x 100 €


 
Vaše pěkné realizace odměníme
zajímavými cenami ...víc
GRAFICKÝ
NÁVRH


 
Grafický návrh podkladů Vám
vytvoříme úplně ZDARMA ...víc
KATALOG

 
Popusťte uzdu fantazií
listovaním v našem katalogu ...víc

AKCIA

... Prirodzený ako príroda sama ...