1265

Ocenění

Firma VASPO® je díky své technologii jednoznačným lídrem ve svém oboru, čehož důkazem jsou mnohé ocění a množství spokojených zákazníků.

 

  • ZLATÁ PŘÍLBA - výstava Tarnowska Jesień Budowlana
  • CENA ZA EXPONÁT - výstava Podtatranské výstavní trhy - TATRA EXTPO
  • ZLATÁ PLAKETA za exponát - Medzinárodní veletrh stavebnictví CONECO
  • ZAHVALNICA - EKO výstava v Bosne a Hercegovine
  • CENA ZA EXPONÁT - Medzinárodní výstava „BudEXPO“, Lvov – Ukrajina
     ČESTNÉ UZNÁNÍ

Naše zodpovědné podnikání a přínos pro hospodářství a zaměstnanost,  bylo oceněné i Ministerstvem hospodařství a také Ministerstvem práce, socialních věcí a rodiny Slovenské republiky. Čestné uznání osobně předal vedení firmy ministr hospodářství  Juraj Miškov a naměstek předsedy vlády Jozef Mihál
 

  


SPOLEČENSKÝ ZODPOVĚDNÝ PODNIK

VASPO STONE s.r.o. klade velký důrazna ZODPOVĚDNOST. Za rok 2015 a 2017 byl podnik vyhodnocen jako SPOLEČENSKY ZODPOVĚDNÝ PODNIK.  Na základě tohoto hodnocení byla podniku v atestačním a informačním systému udělena pečeť „Společensky zodpovědný podnik“, kterou získalo jen 9,4 % z 248.389 hodnocených subjektů. Tímto patříme mezi 3,2% podniků spĺňujícich ekonomické a hospodářské aspekty společensky zodpovědného podnikaní.
Zodpovědné podnikání znamená, že firmy při dosahování zisku respektují potřeby všech partnerů, s kterými při svém podnikání přichází do kontaktu. Těmito partnery jsou (nejen) zaměstnanci, zákazníci, konkurence, dodavatelé, lokální komunita i životní prostředí ale i stát.
.

 

SPOLEHLIVÝ VÝROBNÍ PODNIK

Národní informační středisko Slovenské republiky, a.s. potvrdilal výsledek hodnocení zaměřeného na spolehlivost podniku VASPO STONE, s.r.o. v odvětví průmyslné výroby. 

Společnost tak získala známku "SPOLEHLIVÝ VÝROBNÍ PODNIK".

Tímto se společnost zařadila mezi 5,6 % podniků, které vyhovují kritériím ekonomického zdraví a dobré platební morálce.
 


FINANČNĚ STABILNÍ PODNIK

Národní informační středisko Slovenské republiky, a.s. taktéž potvrdila výsledek hodnocení finanční stability podniků působících na území Slovenské republiky v segmentu SME (Small and Medium Enterprise) za rok 2015.

VASPO STONE, s. r. o. byl vyhodnoncen jako Finančně stabilní podnik v sedmentu SME.  Na základě tohoto hodnocení byla podniku v hodnotícím informačním systému udělena Pečeť finančí stability v segmentu SME. Podíl podniků splňujících kritéria hodnocení představuje jen 4,4 % z celkového počtu  110.336  hodnocených komerčních subjektů.

                              

 

 

Podstránky obrazok: 

Napíšte nám

all products for color

FOTOSOUTĚŽ
5 x 100 €


 
Vaše pěkné realizace odměníme
zajímavými cenami ...víc
GRAFICKÝ
NÁVRH


 
Grafický návrh podkladů Vám
vytvoříme úplně ZDARMA ...víc
KATALOG

 
Popusťte uzdu fantazií
listovaním v našem katalogu ...víc

AKCIA

Bočný panel

https://vaspostone.cz/letni-akce-2024
https://vaspostone.cz/aktuality
... Prirodzený ako príroda sama ...